Alanında uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz.

İTHALAT

Sektöre yıllarını vermiş ithalat departmanımız, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektördeki gereklilikleri öngörerek hizmet sunmak için sektörel bazda örgütlenerek uzmanlaşmıştır.

İHRACAT

Sektöre yıllarını vermiş ihracat departmanımız, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektördeki gerekliliklerini öngörerek hizmet sunmak için sektörel bazda örgütlenerek uzmanlaşmıştır.

SAHA EKİBİ

Sektöre yıllarını vermiş saha ekibimiz, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimizin gümrüklü sahada ki gereksinimlerini öngörerek 7/24 hizmet sunmak için sektörel bazda örgütlenerek uzmanlaşmıştır.

TARIM VE ZİRAAT EKİBİ

Sektöre yıllarını vermiş tarım ve ziraat ekibimiz, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektördeki gerekliliklerini öngörerek hizmet sunmak için sektörel bazda örgütlenerek uzmanlaşmıştır.